074-76-79-408

תחומי התמחות

צרו עמנו קשר
074-76-79-408

או מלאו פרטיכם בטופס:
שיניים תותבות דורשות תחזוקה בדיוק כמו שיניים טבעיות, ובהעדר ניקיון ושטיפה יומיומים, השיניים התותבות עלולות להיפגם. בעקבות הזנחה מסוג זה נדרש חידוש תותבות. מידי יום מצטברת על השיניים שכבת לכלוך, אבנית, ושאריות מזון, ובעת הצחצוח ניתן לנקות ולהרחיק חיידקים. שיניים תותבות דורשות הקפדה מרובה על הגיינת הפה, על מנת לשמור על העמידות והיעילות שלהן. חידוש תותבות יכול להיות גם בעקבות שחיקה ובלאי של תותבת ישנה. כמו כן, בעקבות שינויים פיזים ובריאותיים, יכולים להיווצר שינויים רבים בחלל הפה, וברמת אחיזת השיניים בחלל הפה בפרט, מצב זה דורש חידוש תותבות, על ידי טיפול מקצועי ומקיף. חיוך מושלם מתמחים בתחום חידוש תותבות, ומגוון רחב נוסף של טיפולי שיניים, במרפאה מקצועית, על ידי צוות מנוסה ובעל וותק רב.

תותבות נצמדות

השיניים התותבות מחליפות את השיניים החסרות, ומחזירות את החיוך השלם לכל מטופל. מדובר בפתרון מהותי לכל מי שמבקש לפתור בעיות של מחסור בשיניים בעקבות פציעה, עששת, מחלת חניכיים, או כל בעיה רפואית אחרת. השיניים התותבות מקלות על דיבור ואכילה, מה שיכול להפוך לפעולה קשה במצב של העדר שיניים.

תותבת נשלפת

במקרה של מחסור שיניים רב, מומלץ להשתמש בתותבת נשלפת, שתאפשר הכנסה והוצאה של השיניים בקלות מהפה. התותבת הנשלפת מותקנת על ידי שיניים סמוכות, ונתמכת בהן. קיימים יתרונות רבים לשיטה זו, ראשית מדובר בטיפול אפקטיבי ומהיר במיוחד, העלות היא יחסית זולה, וקל מאוד לנקות ולתחזק את התותבת הנשלפת.

תיקון תותבות במקום

השיניים התותבות הן פתרון מיידי, אך זמני, למצבים של מחסור בשיניים בחלל הפה. קיימים סוגים שונים של תותבות, אך חשוב לגשת לאיש מקצוע על מנת להתאים את התותבת המתאימה ביותר.

כאמור, שיניים תותבות לא מחזיקות לאורך חיים שלמים, ופעמים רבות הן יכולות להיפגע בעקבות מגוון גורמים, החל משינויים פיזים ובריאותיים, ועד פגיעה פיזית בשן. חיוך מושלם מתמחים תיקון תותבות במקום, במרפאת שיניים מקצועית אשר מחזיקה במקום צוות בעל ניסיון רב שנים. תהליך תיקון השן התותבת הינו יחסית פשוט, ויכול להאריך באופן ניכר את חיי השן, כמו כן תיקון השן יכול לתרום למראה בריא ואתסטי יותר, ולהקל בזמן הדיבור ובזמן האכילה.
 

חידוש תותבות


טלפון
074-76-79-408
כתובת
מייסדים 2 ראשל"צ
 

חיוך מושלם
צרו עמנו קשר
074-76-79-408

או מלאו פרטיכם בטופס:


חיוך מושלם

הרגישו חופשיים ליצור עמנו קשר בטלפון 074-76-79-408
לכל שאלה או פנייה אנא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם
 

 

טלפון
074-76-79-408
כתובת
כיכר המייסדים 2 ראשל"צ